Опис послуги

Код
01-02
Назва
Надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (для надання земельних ділянок громадянам у приватну власність та в оренду)
Строк надання
30 днів
Платність послуги
безоплатно
Інформаційна картка

Необхідні документи

1. Заява.

2. Копія паспорту громадянина України (1, 2 сторінки, місце проживання) та копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (завірена належним чином).

3. Нотаріально посвідчена письмова згода землекористувача на вилучення земельної ділянки (або її частини) із зазначенням її розмірів та умов вилучення (у разі, якщо земельна ділянка, згідно довідки з державної статистичної звітності, перебуває у користуванні інших осіб).

Для земельних ділянок в межах існуючого домоволодіння:

4. Копія рішення органу влади про надання земельної ділянки (в разі наявності) завірена належним чином.

5. Копія технічного паспорту на домоволодіння (завірена належним чином).

6. Довідка про наявність співвласників домоволодіння (в разі якщо право на майно що розташоване на земельній ділянці виникло до 01.01.2013)

7. Інформація з реєстру речових прав на нерухоме майно (в разі наявності, а у випадку відсутності – отримується департаментом архітектури, містобудування та інспектування) та копії документів, які засвідчують речові права на нерухоме майно.

8. План розподілу земельної ділянки погоджений співвласниками та завірений належним чином (в разі якщо площа земельної ділянки не відповідає частці в домоволодінні).

ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА
Сервіс, що надає змогу забронювати дату та час прийому в офісі ЦНАП