Опис послуги

Код
01-03
Назва
Надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (для здійснення господарської діяльності)
Строк надання
30 днів
Платність послуги
безоплатно
Інформаційна картка

Необхідні документи

1. Заява.

2. Для юридичних осіб: копії установчих документів (завірені належним чином).

Для фізичних осіб-підприємців: виписка з Єдиного державного реєстру фізичних осіб-підприємців, копії паспорта (1,2 сторінки, місце проживання) та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (завірені належним чином).

Для громадян: Копія паспорта (1, 2 сторінки, місце проживання) та копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (завірена належним чином).

3. Графічні матеріали з показом розміщення земельної ділянки (викопіювання з плану міста з зазначенням «червоних ліній» або схема розміщення земельної ділянки в разі наявності.

4. Копія рішення органу влади про надання земельної ділянки (в разі наявності) завірена належним чином.

5. Копія документа, що посвідчує право попереднього землекористувача на користування земельною ділянкою (в разі наявності), завірене наїженим чином.

6. Юридичні особи комунальної форми власності подають довідку власника або уповноваженого ним органу про майнову належність будівель та споруд.

7. Інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (в разі наявності) та копії документів (договір купівлі-продажу, тощо), які засвідчують речові права на нерухоме майно, завірені належним чином.

8. Копія технічного паспорту на домоволодіння (завірена належним чином).

9. Нотаріально [посвідчена письмова згода землекористувача на вилучення земельної ділянки (або її частини) із зазначенням її розмірів та умов вилучення (в разі, якщо земельна ділянка, згідно довідки (за даними форми 16-зем). перебуває у користуванні інших осіб).

10. Висновок управління планування та архітектури щодо наявності/відсутності містобудівних обмежень (обтяжень) використанні земельної ділянки (в разі наявності), викопіювання з плану міста з зазначенням «червоних ліній» (в разі наявності).

Бланки заяв

ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА
Сервіс, що надає змогу забронювати дату та час прийому в офісі ЦНАП