Опис послуги

Код
01-30
Назва
Надання викопійовки із плану міста або з іншої містобудівної документації
Строк надання
20 днів
Платність послуги
безоплатно
Інформаційна картка

Необхідні документи

  1. Для фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб, копія правовстановлюючих документів
  2. Копія паспорту громадянина України (1, 2 сторінки, місце проживання)
  3. Графічні матеріали, на яких зазначене місце розташування та розмір земельної ділянки (топогеодезичні матеріали (топознімання) та/або план земельної ділянки з графічним прив’язками та/або ескізний проект та/або фотофіксація з прив’язками)
  4. Зазначення дати та № рішення виконавчого комітету щодо можливості розміщення тимчасової споруди (крім пересувних тимчасових споруд та об’єктів сезонної торгівлі)
  5. Графічні матеріали, на яких зазначене місце розташування (топознімання для стаціонарних наземних рекламних конструкцій) та фотофіксація з прив’язками)
  6. Зазначення дати та № пріоритету на розміщення зовнішньої реклами управління планування та архітектури (крім рекламоносіїв на опорах, лайтбокси, ситилайти тендери)
  7. Графічні матеріали, на яких зазначене місце розташування та розмір земельної ділянки (копія плану земельної ділянки з інвентарної справи та/або план земельної ділянки з графічним прив’язками та/або ескізний проект (проект забудови) та/або геодезичні обміри земельної ділянки)
  8. Копія документів, що посвідчує право власності, користування земельною ділянкою
  9. Копія правовстановлюючих документів на існуючий об’єкт нерухомого майна та витягу про державну реєстрацію права власності на нерухоме майно
  10. Копія технічного паспорта (інвентарної справи) на існуючий об’єкт нерухомого майна

Бланки заяв

ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА
Сервіс, що надає змогу забронювати дату та час прийому в офісі ЦНАП