Опис послуги

Код
01-04
Назва
Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та (або) оренду громадянам (із земель комунальної власності)
Строк надання
30 днів
Платність послуги
безоплатно
Інформаційна картка

Необхідні документи

  1. Заява встановленого зразка
  2. Копія паспорта громадянина України, ідентифікаційного коду (завірені належним чином)
  3. Довідка з державної статистичної звітності про землі та земельні ділянки за власниками та угіддями, в разі наявності, а у випадку відсутності – замовляється департаментом архітектури та містобудування
  4. Нотаріально посвідчена письмова згода землекористувача на вилучення земельної ділянки (або її частини) із зазначенням її розмірів та умов вилучення (в разі, якщо земельна ділянка, згідно довідки (за даними форми 16-зем), перебуває у користуванні інших осіб)
  5. Графічні матеріали з зазначенням площі та розміщенням земельної ділянки або викопіювання з плану міста (в разі відсутності викопіювання з плану міста замовляється департаментом архітектури, містобудування та інспектування відповідно до наданих графічних матеріалів)
  6. Документи які підтверджують право на першочергове отримання земельної ділянки із земель комунальної власності (в разі наявності завірені належним чином)

Бланки заяв

ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА
Сервіс, що надає змогу забронювати дату та час прийому в офісі ЦНАП