Опис послуги

Код
01-05
Назва
Надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення (окрім земельних ділянок, які перебувають у приватній власності)
Строк надання
30 днів
Платність послуги
безоплатно
Інформаційна картка

Необхідні документи

1. Заява.

2. Для юридичних осіб: - копії установчих документів (завірені належним чином).

Для фізичних осіб-підприємців: Витяг або виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців (в разі наявності).

Для фізичних осіб: Копія паспорту громадянина України (1. 2 сторінки, місце проживання) та копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (завірені належним чином).

3. Копія документу, що посвідчує право користування земельною ділянкою (договір оренди землі, державний акт на право постійного користування землею) (завірені належним чином).

4. Копія графічних матеріалів з показом розміщення земельної ділянки (викопіювання з плану міста або схема розміщення земельної ділянки) (в разі наявності).

5. Довідка з державної статистичної звітності про землі та земельні ділянки за власниками та угіддями у разі наявності, а у випадку відсутності - замовляється департаментом архітектури та містобудування). (Міськрайонне управління у Черкаському районі та м. Черкасах Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області, м. Черкаси, вул. В. Чорновола, 157 (подача звернень вул. Благовісна, 170)) Подання документів здійснюється особисто замовником або уповноваженою особою, поштою, у випадках передбачених законом за допомогою засобів телекомунікаційного зв'язку. Заява встановленого зразка в оригіналі та документи згідно з переліком

Бланки заяв

ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА
Сервіс, що надає змогу забронювати дату та час прийому в офісі ЦНАП